Rozpocznij rozmowę

Sklep na Facebook

Każdy sklep internetowy na platformie Selly.pl może bezpłatnie uruchomić sklep na profilu firmowym Facebook. Portal społecznościowy umożliwia podłączenie i automatyczne aktualizujące oferty sklepu, a klienci zainteresowani zakupem oglądanego produktu zostaną z profilu firmowego przekierowani do karty produktu w sklepie w celu finalizacji zamówienia.

Instrukcja uruchomienia sklepu na portalu Facebook:

 1. W panelu administracyjnym sklepu w menu KONFIGURACJA / Integracje - porównywarki przejdź do zakładki ADRESY STRON EKSPORTÓW. Skopiuj adres w wiersza oferty w formacie "Google Zakupy".
 2. Przejdź do serwisu Managera Firmy: https://business.facebook.com - w menu rozwijanym wybierz sekcję ZASOBY / Katalogi. 3. Kliknij w przycisk UTWÓRZ KATALOG:


 4. Wybierz kategorię: HANDEL ELEKTRONICZNY / Produkty i kliknij DALEJ.
 5. Wybierz opcję PRZEŚLIJ INFORMACJĘ O PRODUKTACH, nadaj swoją nazwę dla katalogu i kliknij UTWÓRZ.
 6. Przejdź do sekcji ŹRÓDŁA DANYCH PRODUKTÓW / Dodaj źródło danych: 7. Wybierz sekcję UŻYWAJ ZESTAWIENIA DANYCH i kliknij DALEJ. 8. W polu ADD A DATA FEED URL wklej adres uzyskany w punkcie 1 tej instrukcji. Ustaw aktualizacje np. 1 raz dziennie i kliknij ZACZNIJ PRZESYŁANIE. 9. Po przesłaniu kliknij GOTOWE. 10. W menu rozwijanym wybierz sekcję ZASOBY / Katalogi. W kolumnie DIAGNOSTYKA kliknij UTWÓRZ SKLEP NA SWOJEJ STRONIE. 11. Wybierz z listy rozwijanej swój profil firmowy i kliknij DALEJ. Po dłuższej chwili na stronie firmowej Facebook pojawi się oferta Twojego sklepu w menu "Sklep".


Wybierz pliki lub przeciągnij i upuść pliki
Pomocny?
Tak
Nie
 1. Mariusz Połowczuk

 2. Wysłano

Komentarze